Kurumsal

HAKKIMIZDA

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

Çalışmalarında kaliteyi sürekli iyileştirmeyi ve başarılarını sürekli kılmayı hedefleyen şirketimiz, kurumsal yapısı içinde ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamaktadır.

Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere daha ferah ortamlar hazırlıyoruz.

VİZYONUMUZ

Çevremizin hepimize ait olduğu ilkesi ile doğamızı korumak, geri dönüşüm ve geri kazanım ile ekonomik büyümeye ve sürdürülebilirliğe katkıda bulunarak, entegre atık yönetimi tecrübesi ile sektöründe öncü bir lider olmak

.
MİSYONUMUZ

Mevcut en yeni teknolojileri kullanarak, entegre atık yönetimi felsefemiz ile birlikte atık geri kazanımı, atıktan granül edilmesi ve ambalaj atıklarının ekonomiye tekrar kazandırılması için paydaşlarımız ile birlikte sanayicilerimize en uygun ve ekonomik çözümleri sunmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ağa Plastik Geri Dönüşüm kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir şirketleri arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir.
Müşterilerimizin üretim ve hizmetlerinin aksamaması için, ihtiyaçlarını etkili ve güvenilir olarak sağlamak,
Bu amaçla dünyadaki teknolojileri, standartları sürekll izleyerek müşterilerinin ve mevzuatın beklentilerini aşan hizmetler sunmak,
Müşterilerimize en uygun fiyat, en üstün kalite ve mevzuata uygun olarak zamanında güvenilir ürünleri sunmak olacaktır.

X